2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri başlıklı konu hakkında detaylar ve 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri başlığı altında toplandı.

2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri :

Tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği üst giyim tuniklerdir. Pantolonların üzerine ve eteklerin üzerine giyilen tunikler, yeni yaz sezonunda da büyük ilgi görüyor. Ünlü tesettür markaları, birbiriden şık ve güzel modelleri ile yaz sezonunu açmaya başladırlar.

Bu yaz, birçok güzel model arasından seçim yamak çok zor olacak. Lazer kesimli tunik modelleri, piti kareli ve çiçek desenli tunikler, geometrik desenli tunikler, puanlı tunikler, iki renk kombinli tunikler, etek ucu fırfırlı tunikler en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Modeller renkli kuşaklarla ve kemerlerle kullanılıyor. İşte yaz sezonun yeni tunik modelleri;

Lazer kesimli tunikler göz kamaştırıyor

2020 yılında lazer kesim kıyafet modelleri, tesettürlü hanımlar tarafından oldukça ilgi gördü. Bu yaz sezonunda, tunik modellerinde de bunu görmek mümkün. Lazer kesimleri, tuniklerin yakalarında, kollarında ve etek uçlarında görüyoruz. Modele ayrı bir hava ve hareket katıyor. Modern kadının yeni trendleri arasında gösteriliyor.

Piti kareli ve çiçekli  tunikler baharı anımsatıyor

2020 İlkbahar/Yaz Tunik modelleri, piti kare ve çiçek desenleri ile, baharın ve yazın sıcaklığını kumaşlara yansıtıyor. Özellikle tesettürlü genç kızların büyük ilgisini çeken bu modeller, şimdiden moda oldu bile.

Günlük kullanılan modellerde kumaş olarak; keten, koton, trikoton ve pamuklu kumaşlar tercih edildiği görülüyor.

Abiye tunikler zarafeti simgeliyor

Hem etekle hem de pantolonla giyilen abiye tunik modelleri, bu yaz sezonunda birbirinden şık tasarımları ile bayanların beğenisine sunuluyor. En çok tercih edilen modeller arasında; kolları ve etekleri valonlu modeller, önü kısa arkası uzun tunikler, yakası taşlı modeller geliyor. Zımba detaylı tunikler, pırıltılı taşlarla ve incilerle süslenmiş tunikler, altın ve gümüş sırma iplerle işlenmiş modeller ise, gece davetlerinin ve düğünlerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında gösteriliyor. Bunun yanı sıra, şifon tunikler ve dantel detaylı tuniklerde büyük ilgi görüyor. Abiye tuniklerde en çok kullanılan kumaş ise, saten, krep, krep saten, ipek, dantel ve tafta göze çarpıyor.

Mor ve pembe, mavi, yeşil, bakır, siyah ve beyaz, kırmızı, somon en çok tercih edilen tunik renkleri arasında yer alıyor.

Tuniklere uygun başörtüsü seçimi ise, hareketli ve renkli modellerde genelde düz renk kullanılıyor. Tek renkli tuniklerde ise, desenli başörtüleri tercih ediliyor. Ayakkabı olarak; günlük kullanılan modellerde babetler ve sandaletler, abiye tuniklerde ise, platform topuklu ve stiletto tarzı ayakkabı tercih ediliyor. Kıyafete uygun olarak seçilen çantalarla, kombin tamamlanıyor.

2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri Resimleri

benzer kategori içerikleri, 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri konusu hakkında bilgiler, 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri açıklaması, 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri haberi, 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri görselleri, 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri iletişim, 2020 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri bilgi

(Visited 98 times, 1 visits today)