Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri başlıklı konu hakkında detaylar ve Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri başlığı altında toplandı.

Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri :

2020 Nihan Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımların kıyafet bulması yıllardır zor diyebileceğimiz bir durum yaratıyordu. Bunun tamamen geçmişte kaldığını düşünelim, üreticilerin ihtiyaç duyulanları fark etmesiyle ve bazı yeni tesettür markalarının artışıyla olanaklar da yenilenmiş oldu. Bu sefer dış giyimin vazgeçilmez ürünlerinden pardesü modelleri ile sektöre damgasını vuran Nihan Giyim ’den söz edeceğiz.

Karşınızda bir Tuğba & Venn markası tarafından Ankara ’da kurulmuş hazır giyim sektöründe tesettür modellerinin duayeni olan Nihan Giyim ’i sizlere takdim eder, güçlü ve kurumsal yapısı ile güven duyabileceğiniz ürünleri sizlerle tanıştırmak isterim. 1998 yılından itibaren bayan manto, kaban ve pardesü  takım, etek, tunik, gömlek, pantolon, ceket üretimi ile sektörde yer edinmiştir. Marka değerini arttırmak adına önemli adımlar atmakta olan Nihan, 12 yıldır büyüyen ve hızla gelişen yurt içindeki seçkin satış noktaları ve ihracatla uluslararası imajını çok yukarılara taşımayı hedeflemektedir.

Nihan 2020 Yaz Kap Modeli Kombin

“Yıllık ortalama 150.000 adet üretim kapasitesi ile yurtiçi ve yurtdışı 200 ayrı noktadaki seçkin mağazalarda müşterileriyle buluşmaktadır. “

Nihan Kot Kap Modeli Kombinleme

Nihan, yazlık kap ve pardesü modelleri ihtiyacınıza yönelik 2020 ilkbahar yaz ürünlerini sizlerin beğenisine çoktan sundu. Bayan elbisesi, hanımların alışveriş alışkanlıklarının başında gelirken pardesü ve eşarp ile de şıklıklarını tamamlamış olduğunuzu hepimiz biliyoruz, sanırız ki Nihan Giyim ‘de sezonda ki arayışınıza fazlasıyla karşılık verecek gibi duruyor.

Nihan Giyim Sezonda Neler Var?

Markaların sezonda açık renkleri ve tonlarını tercih ettiklerinden feyz almış olacak ki Nihan da bej, açık mavi ve beyaz renkleri ağırlıklı koleksiyon gruplarında kullanmış olduğu gözleniyor. Pembe, pudra ve sarı gibi farklı soft tonları da sezonda bünyesine katan marka, pardesü ve kap modellerine hayat vermiş görünüyor.  Ayrıca, her sene olduğu gibi bu sene de ön kısmı düğmeli olan pardesü modelleri moda olmaya devam ediyor.Modellerde yakalar, manşetler, düğmeler, kemerler ayrı bir detaya sahip olsa da tasarımların bütün parçalarında bir sadelik gözlemliyoruz. Minimal yaklaşımlar Nihan Giyim ’i tanımlayan, aynı zamanda şıklığından ödün vermeyen hanımların dış giyim tercihine alternatif öneriler getiren farklı bir markadır. Kumaş seçiminde sezonun mevsim şartları dikkate alınarak, trendleri ayağınıza kadar getiren, hafif ve nefes alan kumaşlar tercih etmiş görünen marka, sizlere yaz dönemini serinliği vaad ediyor.

Nihan, klasik çizgiyi beğenenlere, cesur, değişime açık, enerjik, bağımsız ve yenilikçiliğin esası olduğunu bilerek 2020 tasarımlarını sizlerin talepleri doğrultusunda oluşturmuş. Kişinin rahat hissetmesine önem veren marka, ürünlerini kullanıcıları üzerinde ki duruşunu ve tarzlarını yansıtabilmelerini hedef alıyor. 2020 Nihan pardesü modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız,cezbedici kombinleri beni şimdiden büyüledi bile, umarım sizlere de ışık tutar.

2020 Nihan Pardesü Modelleri

benzer kategori içerikleri, Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri konusu hakkında bilgiler, Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri açıklaması, Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri haberi, Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri görselleri, Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri iletişim, Nihan Giyim 2020 Pardesü Ve Kap Modelleri bilgi

(Visited 117 times, 1 visits today)