2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri başlıklı konu hakkında detaylar ve 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri başlığı altında toplandı.

2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri :

2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri

 

Tesettürlü hanımların baş örtüsü, türban veya boyun aksesuarı olarak kullandıkları eşarp modelleri 2020 ’nın sonuna doğru güzün renklerine büründü. 2020 ’nın sonuna yanaşırken tesettür eşarp modasında neler var neler yok bir bakalım. Büyük markalar sezon başında olduğu gibi sezon sonunda da yeni koleksiyonlar hazırlıyor. Rengi kadar dokusu da değişiyor eşarpların. Daha kalın kumaştan ve daha koyu renklerde göreceğiz bu mevsim eşarp modellerini. Yeşil, haki, kahverengi, krem, hardal, bordo, kızıl gibi güz tabiat renkleri artık eşarplarda kendini göstermeye başladı.

Çiçek desenleri yeniden var ancak yaz gibi canlı değil. Yaprak, ağaç, kuş figürleri daha çok ön tasarıda. Şal ve eşarplarda kahve ve vizon renkleri oldukça klas olduğu kadar 2020 güz modasına da damga vuruyor. Romantik desenler, kederli renkler yumuşak geçişlerle birleşiyor sanki. Rahat kullanıma sahip nitelikli kumaştan üretilen türban eşarplar pamuklu ve ipek dokuya sahip güzde. Pierre Cardin, Vakko, Aker, Cacharel, Armine gibi şanlı eşarp markalarının güz koleksiyonlarına kesinlikle bir göz atın deriz. Birbirinden değişik, harika modeller görecek ve çok hoşlanacaksınız. Tesettür giyimin ufalamaz bir parçası olan baş örtüleri, ne biçimde bağlanırsa bağlansın, kesinlikle nitelikli eşarp olmalı ve başınızda iyi durmalı. Bunun için alışverişinizi mevsiminden evvel bu sıralarda yapmalısınız.

Giysilerinize göz atıp, onlara en uygun renk, desen, doku ve modelde eşarplarınızı edinmelisiniz. Kenarı dantel işlemeli şal modelleri de bu sezon eşarp olarak çok sık karşımıza çıkacak. Genç hanımlara özel düz renk sade modelleri de göreceğiz. İpek ve tivil eşarp modelleri de 2020 güzüne damga vuracak gibi görünüyor. Yeşil, lacivert, pembe ve kahve renkleri üzerinde durulan yeni modellerde manzara baskılarını eşarpların uç kısmında göreceğiz. İstanbul manzaraları simge olarak uç kısımda olacak ve şıklığınızı pekiştirecek. 3 geçimli rengin bir arada kullanıldığı, dikine kalın çizgi desenli eşarplar da tesettür modasına girdi. Renk zenginliği olan, pars, puantiye ve alacalı desenler de güze yakışacak. Ebru desenleri, çizgiler, çiçekler, manzaralar bu sezonun eşarp modellerinde yer edinecek.

2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri Fotoğrafları

 

benzer kategori içerikleri, 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri konusu hakkında bilgiler, 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri açıklaması, 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri haberi, 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri görselleri, 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri iletişim, 2020 Güz Mevsimi Eşarp Modelleri bilgi

(Visited 106 times, 1 visits today)