Trend Konular kategorisinde yayınlanan 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri başlığı altınd bulabilirsiniz.

2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Gelinlik ModelleriÇeşitli Vücut Yapılarına Göre Gelinlik Tavsiyelerimiz: Genç kızların en çok iyi olmayı istedikleri gün şüphesiz nikah günleridir…

2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Gelinlik Modelleri
Çeşitli Vücut Yapılarına Göre Gelinlik Tavsiyelerimiz: Genç kızların en çok iyi olmayı istedikleri gün şüphesiz nikah günleridir. Bu günde şaşılacak kadar güzel belirmek için gelinlik seçimini içten gerçekleştirmek büyük ağırlık taşır.

Dikdörtgen Tipli Vücutlar: Bu vücut türünde bel kısmı çok pozitif belli değildir, omuzlardan kalçalara içten düze yakın bir hat inmektedir. Dikdörtgen vücutlu bayanların, bellerini ortaya çıkaran büzgülü bir gelinlik modeli seçmeleri yerinde olacaktır.
Armudi Tipli Vücutlar: Bu tipteki bir kadının kalçaları omuzlarından daha geniştir. Aradaki bu farkı aza indirmek için hafifce vatkalı gelinlik modelleri uygun olabilir. Bunun yanısıra, kalın kumaşlı modeller seçim edilmelidir. Kalçalar geniş ve yuvarlaksa düz kesimli modellerden kaçınılmalıdır; çünkü bu nesil modeller kalçaların genişliğini daha fazla ortaya çıkaracaktır. Kalın belli bir gövde için tavsiyemiz V tipinde bir gelinlik modeli seçimidir. Keza kemerli ve geniş gelinlik modelleri de pek uygun değildir.
Üçgen Tipli Vücutlar: Üçgen tipli vücuda sahip kadınların omuzları kalçalarına göre daha geniştir. Genelde sporcu bayanlarda rastlanılan bu alıcı vücut için, omuzların genişliğini kapatmak nedeniyle, üst kısmı düz kesimli ve uzun kollu modeller uygundur.
Kum Saati Tipli Vücutlar: Çoğunlukla ideal ceset tipi olarak görülen bu vücutlar için derhal her modelin yakıştığı söylenebilir. yine de bellerini ortaya çıkaran modeller önerilebilir.
Diğer Tavsiyeler: * Düz karınlı ve ufak göğüslüyseniz, düz kesimli bir gelinlik seçebilirsiniz. * Göbeğinizden şikayetçi olmanız durumunda A-tipinde gelinlikler uygundur. * Sırtınızın güzelliğine inanıyorsanız, sırtı bele kadar açık olan bir gelinlik seçebilirsiniz. * Kısa boylusanız, önü V-kesimli bir gelinlik boyunuzu olduğundan uzun gösterir. * Uzun boylusanız etek boyları çok kısa olmadan her model yakışır. * Kısa boyunluysanız önerimiz saçlarını toplamanız olacaktır. * Uzun boyunluysanız tam aksine saçlarınızı açık bırakmalısınız. * Kollarınız kalın ya da fazla ince ise, uzun veya kısa kollu bir gelinlik seçebilirsiniz.
İŞTE GELİNLİK MODELLERİ

2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri
2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri
2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri

Etiket 2010 Gelinlik Modelleri Gelinlik Çeşitleri Gelinlik Resimleri Örgülü Gelinlik Modelleri Gelinlik Fiyatları Kiralık Gelinlikler Gelinlik Kiralama 2010 ünlülerin Gelinlik Modelleri Dikdörtgen Tipli Vücutlar Armudi Tipli Vücutlar Üçgen Tipli Vücutlar Kum Saati Tipli Vücutlar

{Makaleler} kategori içerikleri, 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri konusu hakkında bilgiler, 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri açıklaması, 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri haberi, 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri görselleri, 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri iletişim, 2010 Gelinlik Modelleri, Fiyatları, Resimleri bilgi

(Visited 14 times, 1 visits today)